Montáž - INTEGRA závěsná

Montáž závěsné sprchovací toalety INTEGRA se podobá instalaci klasické toaletní mísy. Jediné, co je třeba připravit navíc, jsou skryté nebo viditelné přívody studené vody a elektřiny nezbytné k funkčnosti elektronické sprchovací trysky.

U novostavby doporučujeme skryté přívody, čímž docílíme moderního vzhledu bez viditelných přípojek. V případě, že je WC modul již zazděný pod finálním obkladem nebo stěrkou, lze využít externího přívodu studené vody i elektřiny. Praktické řešení poskytne rovněž interní průchodka vody u již zazděného WC modulu Geberit. Podrobnější znázornění je uvedené v technické galerii níže.

Viditelné přívody - A

Skryté přívody - B

  • sprchovací toaleta INTEGRA s integrovaným elektronickým bidetem působí moderním minimalistickým vzhledem a je opatřena kvalitním prkénkem z duroplastu, které je odolné proti poškrábání, prasknutí a disponuje funkcí pomalého sklápění (soft-close).
  • odpadá instalace odděleného keramického bidetu, tedy úspora pořizovacích nákladů a prostoru v koupelně a poskytuje uživateli vysoký mycí komfort řízený intuitivním dálkovým ovládáním s přesným nastavením.
  • moderní design, který nelze docílit instalací přídavného elektronického prkénka, kde tryska vyjíždí z plastové nástavby umístěné na toaletě (často degradující komfort pro pány z důvodu menšího otvoru ve spodním toaletním prkénku) a viditelnými přívody elektřiny a vody.
  • kompatibilní se všemi značkami WC modulů k instalaci do stěny s roztečí šroubů 180 mm (např. Geberit, TECE, ALCA, apod.) nebo pro viditelný WC modul KOMBI-BLOCK, který významně sníží stavební náklady a požadavek na prostor.
  • Geberit WC modul SIGMA vyrobený po roce 2013  umožní navíc skrytý přívod vody plastovou průchodkou i bez přípravy vodovodního rozvodu s vyústěním za toaletou. Průchodka ústí v místě znázorněném na Geberit štítku, viz fotografie níže v technické galerii.

Požadujete-li odbornou montáž poptejte našeho prodejního partnera pro Váš region nebo nám zašlete poptávku

Technická galerie