Často kladené otázky

INTEGRA je moderní bezlemové keramické sprchovací WC s integrovanou elektronickou mycí tryskou - zadní mytí i dámské bidetové mytí. K dispozici je závěsná i volně stojící verze toalety v provedení Comfort a Premium. Producentem a hlavním distributorem je česká firma WATERGATE, která byla založena v roce 2009.

Součástí toalety je integrovaná elektronická bidetová sprška pro očistu intimní oblasti proudem vody. Mycí funkce lze přizpůsobit preferencím uživatele ( např. síla proudu vody, poloha mycí trysky, teplota vody).  Mycí tryska rovněž umožní masážní i pulzní mytí. Vyšší verze PREMIUM obsahuje také funkci sušení, odtah zápachu z toalety a paměťové funkce pro dva uživatele. 

Mytí bez nutnosti přesedání na bidetovou mísu. Velmi komfortní a jemné nastavení uživatelských funkcí, které se ovládají intuitivním dálkovým ovladačem. Doplňkové ovládací kolečko na straně toalety slouží k jednorázovému nastavení jednorázových uživatelských nastavení a pro nouzové spuštění mycích funkcí bez dálkového ovládání. Úspora místa v koupelně, vysoký uživatelský komfort a moderní design.

Nižší verze Comfort se ovládá menším dálkovým ovladačem. Vyšší verze Premium má přídané funkce sušení, odtah zápachů z mísy, 2 uživatelské profily a ovládá se větším dálkovým ovladačem. Keramická mísa je k dispozici v oválném i hranatém tvaru. K dispozici jsou závěsné i volně stojící keramiky.

Soustředíme se výhradně na český a slovenský trh a držíme náklady pod kontrolou. Neplatíme "armádu" obchodních zástupců a prodej našich sprchovacích toalet, WC modulů a příslušenství realizujeme společně s našimi partnery mezi, které patří vybraná koupelnová studia, architekti a stavitelé.  Pořízení toalety vč. poradenských služeb a zajištění montáže, záručního i pozáručního servisu můžete realizovat i přímo v našem e-shopu.  Jsme cenově bezkonkurenční při zachování vysoké kvality produktu i služeb. 

Srovnatelná s podobnými výrobky, které lze na trhu pořídit v cenové relaci 50-120 tis. Kč. Poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců na keramiku i integrovanou elektronickou bidetovou jednotku. Toaleta má CE certifikaci a splňuje přísné bezpečnostní předpisy. 

Ano, máme vlastní servisní středisko v Praze, které zajišťuje záruční i pozáruční servis. Garantujeme dostupnost náhradních dílů min. 10 let od pořízení výrobku! 

Ano! V kombinaci s designovým předstěnovým splachovacím modulem KOMBI-BLOCK lze závěsnou toaletu umístit i do míst, kde původně stála toaleta typu kombi se zadní keramickou nádržkou na vodu. KOMBI-BLOCK lze využít i pro novostavbu. Jednoduchý systém instalace výrazně zlevňuje spojené stavební náklady s obezděním WC modulu zabudovaným ve stěně. Technické informace jsou uvedené zde https://sprchovaci-wc.watergate.cz/montaz-stojici/

Využijte služeb našich prodejních partnerů z řad partnerských koupelnových studií, architektů, instalatérů, developerů i stavebních firem. Neznáte-li nikoho ve Vašem regionu, vyplňte poptávku a my Vás následně budeme kontaktovat nebo proveďte objednávku online v našem internetovém obchodě.  O vše se postaráme, případně Vám zajistíme instalatéra, který Vaši stávající mísu vymění za Vaši novou INTEGRU za předem dohodnutých cenových podmínek.

Montáž závěsné sprchovací toalety INTEGRA se podobá instalaci klasické toaletní mísy. Jediné co je třeba připravit navíc jsou skryté nebo viditelné přívody studené vody a elektřiny nezbytných k funkčnosti elektronické sprchovací trysky. U novostavby doporučujeme skrytou instalaci, pomocí které docílíme čistého designového vzhledu bez viditelného přívodu vody a elektrické zásuvky. Pro rekonstrukce lze využít externího přívodu studené vody i elektřiny. 

Technická sekce INTEGRA závěsná
Technická sekce INTEGRA stojící 

Vyplňte poptávku, volejte +420 266 711 420, nebo pište na email info@watergate.cz 

Produktová videa vč. rad a video manuálů naleznete na odkazu https://sprchovaci-wc.watergate.cz/video/

Příklady realizací závěsné i stojící toalety INTEGRA jsou uvedené zde: https://sprchovaci-wc.watergate.cz/realizace/

Integra je moderní závěsné okrajové keramické WC s integrovanou elektronickou sprchovací tryskou - anální mytí i dámské bidetové mytí. Výrobcem a hlavním distributorem je česká rodinná firma WATERGATE, která byla založena v roce 2009.

Do toalety je integrovaná elektronická bidetová sprška pro očistu anální oblasti proudem vody. Mycí funkce lze přizpůsobit preferencím uživatele (síla proudu vody, poloha mycí trysky, teplota vody, apod.)

Firma WATERGATE je menší rodinná česká firma, která jménem značky nemůže konkurovat velkým nadnárodním společnostem typu Geberit, apod. Proto se soustředíme výhradně na český a slovenský trh a držíme náklady pod kontrolou. Neplatíme armádu obchodních zástupců. Cenová politika je nastavena velmi proklientsky !

Srovnatelná s podobnými výrobky, které lze na trhu pořídit v cenové relaci 50-120 tis. Kč. Poskytujeme záruku 36 měsíců na keramiku i integrovanou elektronickou bidetovou jednotku.

Samozřejmě, máme vlastní servisní středisko v Praze, které zajišťuje případné záruční i pozáruční opravy. Garantujeme dostupnost náhradních dílů 10 let od pořízení!

Mytí bez nutnosti přesedání na bidetovou mísu. Velmi komfortní a jemné nastavení uživatelských funkcí, které lze ovládat dálkovým ovladačem nebo ovládacím kolečkem na straně toalety.

Nižší verze Comfort se ovládá menším dálkovým ovladačem. Vyšší verze Premium má přídané funkce sušení horkým vzduchem, odtah zápachů z mísy, 2 uživatelské profily a ovládá se dálkovým ovladačem, které má více tlačítek. Keramická mísa je k dispozici v oválném i hranatém tvaru.

Ano! V kombinaci s designovým předstěnovým splachovacím modulem KOMBI-BLOCK lze závěsnou toaletu umístit i do míst, kde původně stála toaleta typu kombi se zadní keramickou nádržkou na vodu. KOMBI-BLOCK lze využít i pro novostavbu. Jednoduchý systém instalace výrazně zlevňuje stavební náklady spojené s obezděním tzv. klasického wc modulu Geberit.

Využijte služeb našich prodejních partnerů z řad partnerských koupelnových studií, architektů, instalatérů, developerů i stavebních firem. Neznáte-li nikoho ve Vašem regionu, vyplňte poptávku a my Vás následně budeme kontaktovat. O vše se postaráme, případně Vám zajistíme instalatéra, který Vaši stávající mísu vymění za Vaši novou Integru. za předem dohodnutých cenových podmínek.

Montáž závěsné sprchovací toalety INTEGRA se podobá instalaci klasické toaletní mísy. Jediné co je třeba připravit navíc jsou skryté nebo viditelné přívody studené vody a elektřiny nezbytných k funkčnosti elektronické sprchovací trysky. U novostavby doporučujeme skrytou instalaci, pomocí které docílíme čistého designového vzhledu bez viditelného přívodu vody a elektrické zásuvky. Pro rekonstrukce lze využít externího přívodu studené vody i elektřiny. 

Volejte tel. číslo +420 266 711 420, nebo pište na email info@watergate.cz