Často kladené otázky

CO JE WATERGATE INTEGRA?

INTEGRA je moderní bezlemové keramické sprchovací WC s integrovanou elektronickou mycí funkcí – zadní mytí i dámské bidetové mytí. K dispozici je závěsná i volně stojící verze toalety v provedení Comfort a Premium. Distributorem je česká firma WATERGATE specializující se výhradně na sprchovací toalety a elektronické bidety. Firma je na trhu od roku 2009.

JAK SE INTEGRA LIŠÍ OD KLASICKÉ TOALETY?

Součástí toalety je integrovaná elektronická bidetová sprška pro očistu intimní oblasti proudem vody. Mycí funkce lze přizpůsobit preferencím uživatele ( např. síla proudu vody, poloha mycí trysky, teplota vody).  Mycí tryska rovněž umožní masážní i pulzní mytí. Vyšší verze PREMIUM obsahuje také funkci sušení, odtah zápachu z toalety a paměťové funkce pro dva uživatele. 

JAKÉ JSOU HLAVNÍ PŘEDNOSTI OPROTI BĚŽNÉMU BIDETU?

Mytí bez nutnosti přesedání na bidetovou mísu. Velmi komfortní a jemné nastavení uživatelských funkcí, které se ovládají intuitivním dálkovým ovladačem. Doplňkové ovládací kolečko na straně toalety slouží k jednorázovému nastavení jednorázových uživatelských nastavení a pro nouzové spuštění mycích funkcí bez dálkového ovládání. Úspora místa v koupelně, vysoký uživatelský komfort a moderní design.

V ČEM SE LIŠÍ MODELY INTEGRY?

Základní verze Comfort s menším dálkovým ovladačem nedisponuje funkcí sušení. Vyšší verze Premium je doplněna funkcí sušení, odtahem zápachů z mísy, 2 uživatelskými profily. Keramická mísa je k dispozici v oválném i hranatém tvaru. Integra je k dispozici v závěsném provedení na zeď i ve stojícím provedení na zem, kde je možné toaletu předsadit před zazděný WC modul nebo ji doplnit předstěnovým designovým WC modulem Kombi Block.

JAKÁ JE NAŠE HLAVNÍ KONKURENČNÍ VÝHODA?

Soustředíme se výhradně na český a slovenský trh a držíme náklady pod kontrolou. Neplatíme „armádu“ obchodních zástupců a prodej našich sprchovacích toalet, WC modulů a příslušenství realizujeme společně s našimi partnery mezi, které patří vybraná koupelnová studia, architekti a stavitelé.  Pořízení toalety vč. poradenských služeb a zajištění montáže, záručního i pozáručního servisu můžete realizovat i přímo v našem e-shopu.  Jsme cenově bezkonkurenční při zachování vysoké kvality produktu i služeb. 

JAKÁ JE KVALITA SPRCHOVACÍ TOALETY INTEGRA?

Srovnatelná se sprchovacími toaletami renomovaných značek, které lze na trhu pořídit v cenové relaci 50-120 tis. Kč. Poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců na keramiku i integrovanou elektronickou bidetovou jednotku. Toaleta má CE certifikaci a splňuje přísné bezpečnostní předpisy. Integra je na trhu od roku 2020. Produkce bude pokračovat minimálně do roku 2027, kdy ji nahradí nová vyšší verze. Ovládání je velmi intuitivní a mycí funkce disponují dostatečně silným proudem vody. 

ZAJIŠŤUJE WATERGATE ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS?

Ano, máme vlastní servisní středisko v Praze, které zajišťuje záruční i pozáruční servis. Garantujeme dostupnost náhradních dílů min. 10 let od pořízení výrobku! 

JE MOŽNÉ INTEGRU INSTALOVAT I V MÍSTECH KDE NENÍ SPLACHOVACÍ NÁDRŽKA SKRYTÁ VE STĚNĚ?

Ano! V kombinaci s designovým předstěnovým splachovacím modulem KOMBI-BLOCK lze závěsnou toaletu umístit i do míst, kde původně stála toaleta typu kombi se zadní keramickou nádržkou na vodu. KOMBI-BLOCK lze využít i pro novostavbu. Jednoduchý systém instalace výrazně zlevňuje spojené stavební náklady s obezděním WC modulu zabudovaným ve stěně. Technické informace jsou uvedené zde https://sprchovaci-wc.watergate.cz/montaz-stojici/

JAK SI MOHU SPRCHOVACÍ WC OBJEDNAT?

Využijte služeb našich prodejních partnerů z řad partnerských koupelnových studií, architektů, instalatérů, developerů i stavebních firem. Neznáte-li nikoho ve Vašem regionu, vyplňte poptávku a my Vás následně budeme kontaktovat nebo proveďte objednávku online v našem internetovém obchodě.  O vše se postaráme, případně Vám zajistíme instalatéra, který Vaši stávající mísu vymění za Vaši novou INTEGRU za předem dohodnutých cenových podmínek.

JAKÉ PŘÍVODY SÍTÍ BUDU POTŘEBOVAT PRO SPRCHOVACÍ TOALETU INTEGRA?

Montáž závěsné sprchovací toalety INTEGRA se podobá instalaci klasické toaletní mísy. Jediné co je třeba připravit navíc jsou skryté nebo viditelné přívody studené vody a elektřiny nezbytných k funkčnosti elektronické sprchovací trysky. U novostavby doporučujeme skrytou instalaci, pomocí které docílíme čistého designového vzhledu bez viditelného přívodu vody a elektrické zásuvky. Pro rekonstrukce lze využít externího přívodu studené vody i elektřiny. 

Technická sekce INTEGRA závěsná
Technická sekce INTEGRA stojící 

MÁM DALŠÍ DOTAZ A NECHCI ČEKAT

Vyplňte poptávku, volejte +420 266 711 420, nebo pište na email info@watergate.cz 

JSOU DOSTUPNÁ PRODUKTOVÁ VIDEA?

Produktová videa vč. rad a video manuálů naleznete na odkazu https://sprchovaci-wc.watergate.cz/video/

KDE JSOU UVEDENÉ PŘÍKLADY REALIZACÍ?

Příklady realizací závěsné i stojící toalety INTEGRA jsou uvedené zde: https://sprchovaci-wc.watergate.cz/realizace/

Z JAKÉHO MATERIÁLU JE VYROBENO SEDÁTKO A VÍKO SPRCHOVACÍ TOALETY INTEGRA?

Sedátko i víko je vyrobeno z odolného materiálu duroplast, který se vyznačuje dostatečnou pevností, odolností proti poškrábání a oděrkám. Duroplast umožní nízkoprofilový moderní vzhled. Víko i sedátko je opatřeno funkcí soft close. 

JAK FUNGUJÍ MYCÍ TRYSKY TOALETY INTEGRA?

Trysky jsou vybaveny funkcí samočistícího procesu. Před i po každém vysunutí dojde k automatickému důkladnému oplachu čistou vodou. Trysky i ramínko jsou navíc vyrobeny z antibakteriálního materiálu. Trysku lze snadno vyměnit.  Anální tryska v zadní části raménka má oddělený přívod vody. Proud anální trysky je dostatečně tenký, tak aby anatomicky splnil svou funkci. Sílu proudu vody lze regulovat v 5 ti intenzitách od jemného až po dostatečně silný. Anální i dámské mytí disponuje funkcí masáže (pohyb dopředu a dozadu tzv. oscilace), přerušovaným proudem (pulzní mytí), kombinací oscilace a masážního mytí.  Oscilace vylepší uživatelský komfort, kvalitu mytí a slouží i jako prevence proti tvorbě hemeroidů. Dámská tryska má širší proud v přední části ramínka. 

CO JE WATERGATE INTEGRA?

Integra je moderní závěsné okrajové keramické WC s integrovanou elektronickou sprchovací tryskou – anální mytí i dámské bidetové mytí. Výrobcem a hlavním distributorem je česká rodinná firma WATERGATE, která byla založena v roce 2009.

JAK SE INTEGRA LIŠÍ OD KLASICKÉ TOALETY?

Do toalety je integrovaná elektronická bidetová sprška pro očistu anální oblasti proudem vody. Mycí funkce lze přizpůsobit preferencím uživatele (síla proudu vody, poloha mycí trysky, teplota vody, apod.)

JAKÉ JSOU HLAVNÍ VÝHODY OPROTI SROVNATELNÉ KONKURENCI NA ČESKÉM TRHU?

Firma WATERGATE je menší rodinná česká firma, která jménem značky nemůže konkurovat velkým nadnárodním společnostem typu Geberit, apod. Proto se soustředíme výhradně na český a slovenský trh a držíme náklady pod kontrolou. Neplatíme armádu obchodních zástupců. Cenová politika je nastavena velmi proklientsky !

JAKÁ JE KVALITA SPRCHOVACÍ TOALETY INTEGRA?

Srovnatelná s podobnými výrobky, které lze na trhu pořídit v cenové relaci 50-120 tis. Kč. Poskytujeme záruku 36 měsíců na keramiku i integrovanou elektronickou bidetovou jednotku.

ZAJIŠŤUJE WATERGATE ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS?

Samozřejmě, máme vlastní servisní středisko v Praze, které zajišťuje případné záruční i pozáruční opravy. Garantujeme dostupnost náhradních dílů 10 let od pořízení!

JAKÉ JSOU HLAVNÍ PŘEDNOSTI OPROTI BĚŽNÉMU BIDETU?

Mytí bez nutnosti přesedání na bidetovou mísu. Velmi komfortní a jemné nastavení uživatelských funkcí, které lze ovládat dálkovým ovladačem nebo ovládacím kolečkem na straně toalety.

JAK SE OD SEBE LIŠÍ JEDNOTLIVÉ MODELY INTEGRY?

Nižší verze Comfort se ovládá menším dálkovým ovladačem. Vyšší verze Premium má přídané funkce sušení horkým vzduchem, odtah zápachů z mísy, 2 uživatelské profily a ovládá se dálkovým ovladačem, které má více tlačítek. Keramická mísa je k dispozici v oválném i hranatém tvaru.

JE MOŽNÉ INTEGRU INSTALOVAT I VMÍSTECH KDE NENÍ SPLACHOVACÍ NÁDRŽKA SKRYTÁ VE STĚNĚ?

Ano! V kombinaci s designovým předstěnovým splachovacím modulem KOMBI-BLOCK lze závěsnou toaletu umístit i do míst, kde původně stála toaleta typu kombi se zadní keramickou nádržkou na vodu. KOMBI-BLOCK lze využít i pro novostavbu. Jednoduchý systém instalace výrazně zlevňuje stavební náklady spojené s obezděním tzv. klasického wc modulu Geberit.

JAK SI MOHU SPRCHOVACÍ WC OBJEDNAT?

Využijte služeb našich prodejních partnerů z řad partnerských koupelnových studií, architektů, instalatérů, developerů i stavebních firem. Neznáte-li nikoho ve Vašem regionu, vyplňte poptávku a my Vás následně budeme kontaktovat. O vše se postaráme, případně Vám zajistíme instalatéra, který Vaši stávající mísu vymění za Vaši novou Integru. za předem dohodnutých cenových podmínek.

CO OBNÁŠÍ INSTALACE SPRCHOVACÍ TOALETY INTEGRA?

Montáž závěsné sprchovací toalety INTEGRA se podobá instalaci klasické toaletní mísy. Jediné co je třeba připravit navíc jsou skryté nebo viditelné přívody studené vody a elektřiny nezbytných k funkčnosti elektronické sprchovací trysky. U novostavby doporučujeme skrytou instalaci, pomocí které docílíme čistého designového vzhledu bez viditelného přívodu vody a elektrické zásuvky. Pro rekonstrukce lze využít externího přívodu studené vody i elektřiny. 

MÁM DALŠÍ DOTAZ A NECHCI ČEKAT

Volejte tel. číslo +420 266 711 420, nebo pište na email info@watergate.cz